kolmapäev, 6. mai 2020

JCI Toompea: Uudiskiri Mai 2020Hea kodalane!  

Maikuu uudiskirjas võtame kokku aprilli uudised, nii vähe või palju kui neid tulenevalt olukorrast oli ning jagame teiega maikuus ees ootavaid sündmuseid! Kuigi eriolukord ei ole veel täielikult lõppenud siis juba paistavad esimesed lootuskiired. Juba võime paari kaupa kümnekesi vaikselt hakata kogunema ning tuletada meelde, kui hea oli vanu sõpru ja teisi kodalasi kallistada.
 
See aeg on näidanud, kui kardinaalselt võib maailm ühe hetkega seisma jääda ning elu tundmatuseni muutuda ning meid pannud sügavamalt üle hindama oma senist elu ja väärtuseid. Igaüks on õppinud sellest kogemusest ning teinud enda jaoks järeldused edaspidiseks. Loodame, et see kogemus väljendub maailma tegemiseks paremaks, turvalisemaks ja ilusamaks kohaks meile kõigile.

Mul on südamest hea meel, et oleme koos vapralt vastu pidanud ning kojana veel lähedasemad kui enne. Aitäh teile ja hoiame seda!


 Koja uudised

MEIE PARIMAD 2019 !

Meil on põhjust rõõmustada!! Õnnitleme siinkohal veel kord meie superstaare JCI Toompea koja 2019 aasta parimaid:


 • Lisaks on meie koja pikaaegne projekt " Ettevõtluse alused Tallinna Inglise Kolledzis", mis võitis 2019 sügisel JCI Estonia auhinnatseremoonial parima projekti auhinna lastele/noortele mõeldud projekti kategoorias, esitatud JCI Euroopa Auhindadele!  Pöidlad pihku!!! 

 Kojalõunad koroona moodi - Sotsiaalselt Näljaste Klubi

JCI Toompea jätkab interaktiivsete kojalõunatega ka maikuus igal teisipäeval kell 13.00! Jagame viimase aja eredamaid muljeid ning uudiseid meilt ja mujalt. 
Käimas on ka läbirääkimised ühiste virtuaalsete kojalõunate toimumiseks! 


JCI Toompea ja JCI Tallinna sünnipäev 15.05.

Peame maha JCI Toompea koja 29. ja JCI Tallinna koja 31. sünnipäeva asukohavabalt ühises virtuaalruumis. Kasutame selleks Zoomi, kuhu oleme teinud nii üldise kanali kui ka temaatilisi tubasid, et väiksemates gruppides hoogsalt lobiseda. Olemas on isegi tantsutuba ja senatibaar!
Peo stiiliks on 50% kostüümipidu - sest olgem ausad, üle pingutada pole ju mõtet - allapoole vööd niikuinii keegi ei näe. Võib-olla on seegi juba piisavalt pöörane, kui juuksed ära kammida ja teine pluus selga panna 😉 Jälgi jooksvalt ürituse informatsiooni Facebookist!!


Minu JCI Lugu

Minu JCI Lugu on meie koja liikmete UX lugude sari, millega tutvustada koja tegemisi ja kojast saadud parimaid kogemusi uutele huvilistele. Palun jagage oma kogemusi!
Eelnevate lugudega saad tutvuda JCI Toompea blogis. 

Ootame Teie lugusid - evp@jcitoompea.ee


JCI Estonia ülesed uudised

JCI Estonia Auhinnad Kevad 2020

25.aprillil selgusid JCI Estonia auhinnatseremoonial 2019. aasta parimad. 
Seekordne tseremoonia olu väga erinev tavapärasest - see toimus Facebooki LIVE ülekandena, mida saad järelevaadata siin
Tseremoonialt ei puudunud tervitused ja õnnitlused teistelt rahvuskojapresidentidelt, kui ka JCI Maailma presidendilt Itai Manyere`lt. Suurepärane töö auhinnadirektor Hannela Viigi poolt!

JCI Estonia 2019 Aasta Parimad on:
 • JCI Aasta Magnet - Anne Rebenits (JCI Toomemäe)
 • JCI Aasta Liige - Kai Kuusik-Greenbaum (JCI Tallinn)
 • JCI Aasta Noorliige - Kadri Koppel (JCI Tartu)
 • JCI Aasta Parim Koda - JCI e-Koda
 • JCI Aasta EVP - Triin Pajumaa (JCI Toompea)
 • JCI Aasta President - Mariliis Männik (JCI e-Koda)
 • JCI Aasta Senaator - Raigo Raid (JCI Toompea)
 • JCI Aasta Üllataja - Sigrid Kivimäe (JCI Rakvere)

PALJU ÕNNE KÕIGILE VÕITJATELE!!!

Tseremoonia jätkus afterparty`ga Zoomis, mida viisid läbi fantasitilised JCI Toomemäe tüdrukud - Mareliis Kanarik ja Kädi Alanurm ning pidu kestis lausa kella 02.22ni hommikul! Meeleoluka pildigaleriiga saad tutvuda siin.SDG-de ehk kestliku arengu eesmärkide veebikoolitused 22. ja 29.aprillil

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ) koolitajad tutvustasid meile läbi kahe praktilise koolituse ÜRO kestliku arengu eesmärke (UN Sustainable Development Goals = SDG). Kõigil huvilistel oli võimalus osaleda SDG-sid lähemalt tutvustaval veebikoolitusel. Avardada oma silmaringi, leida uusi sõpru ning tuvasta võimalusi, kuidas tulevikus SDG-sid JCI projektidega siduda!

Loe lisa kestliku arengu eesmärkide kohta siit:
https://www.terveilm.ee/leht/teabekeskuse-teemad/kestliku-arengu-eesmargid/


UPDATE!!!  JCI Rahvusvahelised konverentsid 2020

Pärast nädalaid kestnud arvukate alternatiivsete stsenaariumite kaalumist on täitevkomitee, JCI peakorter ja erinevad sidusrühmad kokku leppinud, et järgnevate konverentside tühistamine on kõige õigem valik.

 • Euroopa konverents Dublinis - Jääb ära!
 • Ameerika piirkonna konverents Jääb ära!
 • Aafrika ja Lähis-Ida piirkonna konverents - Jääb ära!
 Hetkeseisu järgi on toimumas:
-  Aasia ja Okeaania piirkonna konverents Angkor, Cambodia 20.-23. augustil
-  JCI World Congress 2020 in Yokohama, Japan 3.-7.novembril.


JCI Koolitused onlines!
 
JCI ametlikke koolitusi on võimalik nüüd kõigil onlines läbida! Suurepärane võimalus ennast karantiini ajal arendada. Rahvusvahelised JCI koolitajad ja osalejad üle kogu maailma, kellega jagada parimaid ideid ja praktikaid!

Mine jci.cc lehele, vali koolitus ja registreeru juba täna!!! 


Üritused mais

12.05. kell 13.00 Kojalõuna "Sotsiaalselt näljaste klubi"
15.05. JCI Toompea ja JCI Tallinna 29+31=60 "Out of Space" Virtuaalne sünnipäev
26.05. kell 13.00 Kojalõuna
 
Hoia kindlasti silm peal meie tegevusel Facebookis ja JCI kodulehel!


Kommentaare ei ole: