pühapäev, 15. september 2002

Eesti Noorte Kommertskoja Aastakonverents 13-15 september 2002!

13-15 september 2002 toimub Laulasmaal Eesti Noorte Kommertskoja aasta tippsündmus - Aastakonverents.
Üritus hõlmab endas koolitust, peaassambleed, TOYP tseremooniat ning gala õhtut. Reedel peetakse Sepo Seemani juhtimisel maha üks korralik patupesa stiilis welcome party!

Aastakonverentsi läbivaks koolitusteemaks võib pidada elu planeerimist. "Life planning" koolitus toimub kahes osas: reedel ja laupäeval. Koolitus käsitleb isikliku ja tööelu planeerimist nii teoreetilisest kui praktilisest küljest.

Iga osaleja saab võimaluse sügavuti mõelda oma elu põhi- ja kõrvaleesmärkide üle ning planeerida nende elluviimist lühemas ja pikemas perspektiivis. Samas jälgitakse, et unistuste ja reaalsuse vahel valitseks tasakaal kogu eluplaani ulatuses.
Seminar toimub kahes osas: I osa reedel 16:30-19:30 ja II osa laupäeval 08:30-12:30. Seminari viivad läbi treenerid Gunnar Tinjar Norrast ja Elmo Puidet Toompea Noortekojast. Seminar on ingliskeelne.
Laupäeva hommikul toimub "Leadership training", mille viib läbi Bjarke Stryn Olsen Taanist. Bjarke kohta on E-koja kodulehel kirja pandud järgnevad read: Bjarke has a great sense of humor, he is very professional in coaching and training. He is good at getting every body involved.
Peaassambleel valitakse järgmise aasta Eesti Noorte Kommertskoja juhatus ning täidesaatev asepresident ehk EVP. Õhtusel TOYP galaõhtul aga nimetatakse selle aasta TOYP laureaadid (TOYP - The Outstanding Young Persons). Eelmisel aastal said selle au osaliseks Tarmo Noop, Andrus Veerpalu ja Elmo Nüganen.

Kommentaare ei ole: