teisipäev, 23. juuli 2019

Minu JCI Lugu 5. Osa: Paavo

Minu JCI lugude sari on ellu kutsutud, et läbi „user experience“ tutvustada lugematuid võimalusi, mida koda pakub. Kõik inimesed on erinevad, niisamuti on erinevad ka põhjused, miks keegi on kojaga liitunud. JCI sobib kõigile, olgu su huviks – eneseareng ja koolitused, äri ja rahvusvahelised suhted, heategevus või jätkusuutlikus. Siin saad ennast ümbritseda inimestega, kes mõtlevad suurelt ja tahavad luua positiivseid muutusi ühiskonnas.

Seekord jutustab oma loo Paavo.


Kuulsin 2003. aasta sügisel ühe sõbra käest, et ta olla liitunud noortekojaga ning et seal leidvat aset põnevad ettevõtete külastused, huvitavad koolitused ja meeleolukad peod

Trükkisin siis ühel hetkel märksõna „noortekoda“ tolleaegsesse otsingumootorisse ning JCI Toompea võrguvärav oli esimene, mis sealt vastu vaatas. Saatsin huvilistele mõeldud e-postiaadressile kirja ning kiirelt tuli Liinalt (Liina Karotamm) vastus, et paari päeva pärast on Scotland Yardis English Night. 
Oli jaanuar 2004. Mõni kuu hiljem korraldasin juba ise English Night õhtu, kus kõik rääkisid vaid inglise keeles... ja sealt see kõik algas.

JCI kogukonnas toimetamine on andnud mulle võimaluse tutvuda paljude põnevate inimestega nii Eestist kui üle maailma, osaleda suurkonverentsidel Eestis, Euroopas ja maailmas. Samuti olen saanud vabatahtlikuna panustada erinevatesse projektidesse ja tegevustesse ning võtta viimast vahvatelt pidudelt ja seltskondlikelt koosviibimistelt. Seni viimaseks suuremaks eneseteostuseks oli koja investeerimisprojekti käimatõmbamine eelmisel aastal.

Kõige meeleolukam mälestus on Tallinnas 2006. aasta suvel toimunud eurokonverentsi viimase afteka järgne varavalges sõit rohelise lõõtsabussiga, kuhu litsus ennast kaks korda rohkem rahvast, kui sinna tegelikult mahtuma pidi, Olümpia hotelli juurest Pirita randa, kus jätkus äge after-afterparty vahuveini ja maasikatega hommikuni. 

PAAVO SIIMANN (liige alates 2004, auliige alates 2016) – Tallinna Tehnikaülikooli ärikorralduse instituudi õppejõud, koolitaja, investor ja mentor


Kommentaare ei ole: