kolmapäev, 18. oktoober 2017

JCI Toompea Valimisüldkogu 11.10.2017

JCI Toompea Valimisüldkogu toimus 11. oktoobril kell 18.30 Nõmme jaamarestoranis Elsa.

Koosolek algas eelmise juhatuse aasta kokkuvõttega ja presidendi Sandra Hioni ülevaatega toimunust. Sealhulgas toimus pikk arutelu projekti "Knees Up" tegevusplaanist ja õppetundidest kogu kojale, vaatasime üle koha eelarve ning kinnitasime koja rahade investeerimise plaani. 

Valimisüldkogul tervitasime pärast positiivse tulemusega hääletust ka suure rõõmuga kotta kaks uut liiget - Kaspar Karik ja Triin Urb. 

Seejärel oli aeg tuttavaks saada uue juhatuse kandidaatide ja nende järgmise aasta tegevusplaaniga. Juba on taaskorraldatud kojalõunaid ning see traditsioon jätkub iga kuu viimasel esmaspäeval. Lisaks hakkavad toimuma igakuised Heade Mõtete Kolmapäevad. Koja tegevuste paremaks kajastamiseks suurendame blogipostituste tihedust. Samuti kandideerib JCI Toompea koos JCI e-Kojaga JCI Eesti suvepäevade 2018 korraldusmeeskonnaks, et korraldada JCI Saunapäevad 2018. Ja palju muud!

Rahvusvahelisel tüdrukute päeval valiti JCI Toompea üldkogul päeva mõttele väga vastav uus juhatus. Vasakult VP Twinning Triin, VP Kommunikatsioon Karin, IPP Valeria, President Leelo, EVP Anna Mari, Sec Anneli. Pildilt on puudu Treas Galina. Juhatus astus ametisse järgmiseks 15 magamata kuuks koheselt.


Viimast korda olid presidendikett kaelas Sandra Hionil (Pres 2017). Tahame siinkohal tänada nii Sandrat kui teisi möödunud aasta juhatuse liikmeid nende panuse eest!  


Palju õnne meie uuele presidendile - Leelole! Kanna presidendiketti uhkusega!


Aitäh kõigile Toompealastele koosolekule tulemast ja teeme koos edasi suuri tegusid! 


Kommentaare ei ole: