pühapäev, 18. jaanuar 2009

JCI Starter - huviliste õhtu WTC-s 15.01.09

Neljapäeval kogunes ca 40 inimest WTC-sse Tallinna kodade ühisele huviliste õhtule.

See kokkusaamine oli mõeldud selleks, et huvilised saaksid enda jaoks selgemaks:
* mida organisatsioon JCI endast kujutab;
* mida on JCI-s olemine inimestele andnud;
* kas ja mida võiks JCIsse kuulumine nende jaoks tähendada.Üritus oli hoogsalt ja väga hästi organiseeritud! Infojagamised vahetusid isetegemise ja-kogemisega.
Osalejad said osaleda "learning by doing" põhimõttel.  Magusa esmatutvuse järel tutvuti võimalikult suure arvu inimestega lähemalt läbi vahva "aardemängu".  
Suure pildi JCIst, selle ajaloost, kujunemisest ja põhimõtetest rääkis Senati president Sven Aulik.

Seejärel rääkis Liina Joller oma loo - kuidas tagasihoidlikust tüdrukust sai Eesti Koja President.
Kõik nelja Tallinna koja EVP-d tutvustasid oma tegemisi - JCI Tallinn, JCI Toompea, Go-koda ja E-koda.

Siis said osalejad tiimiti luua oma nägemust sellest, mida nad JCIst ootaksid. See oli nagu väikses projektis osalemine : esimese hooga osa rahvast jäi ootele... "oi, mina küll ei viitsi rebima-kleepima hakata..."... siis esimesed haarasid initsiatiivi, teised mõne hetke pärast järgisid "oi, see on täitsa vahva..!" ja kui kõik lõpuks valmis, siis olid tegijad ka ise loomisrõõmu täis:)

IMG_3808IMG_3802
IMG_3822


Huvilisi oli kõigist kodadest. Oli neid, kellel oli kojavalik tehtud ja ka neid, kes tulid alles uudistama. Igatahes tõdesid kõik nagu ühest suust, et see õhtu näitas neile JCI mitmetahulisust ja võimalusterohkust.

Meie enda koja huviline Kairi (kes ühtlasi oli huviliste õhtu meie koja poolne projektijuht), tõdes, et peale sellist vahvat teiste kodadega koostegemise kogemust ei saa ta üldse aru, miks meil Tallinnas neli erinevat koda on:)

Pildid kogu üritusest leiad siit.

Kommentaare ei ole: