laupäev, 28. august 2004

Size the Day

Laupäeval, 28. augustil saabus Soomest Tallinnasse buss 41 JCI-kaga. Esimene peatuspaik oli Saku Õlletehases, kus neid ootas ees juba giid, kes tegi neile väga huvitava ekskursiooni, tutvustas õlletootmise protsessi, rääkis põnevaid lugusid õlle joomisest ja igaüks sai ka proovida kohapeal valmistatut.
Peale seda läks reis edasi Jõgisoo Forellipüügi kohta, kus juba ees ootasid Signe Israel oma lastega ja Kaido Irval. Mängiti pentaqui sarnast viskemängu ja söödud hulgi kohapeal püütud ja ka valmistatud lõhet. Järgmiseks oli plaanitud minna linnaekskursioonile, kuid kahjuks olid meie sõbrad nii väsinud, et nad viidi hotelli puhkama, et nad saaks end pidulikuks õhtusöögiks välja puhata.

Kella 20.30 olidki kõik jälle restoranis Broadway koos ning algas pidulik söömaaeg. Selleks ajaks oli ka eestlaste read täienenud, juurde tulid Sarie Aasmäe, Katrin Aedma, Piret Naber, Raili Naris ja Raul Tõniste Toompea kojast ning Marko Seemen E- kojast. Kohvi ja jäätise kõrvale pakuti ka meeldivat seltskoda, peeti mõned pidulikud kõned ning jagati meeneid.
Edasi liikusime Bonney ja & Clyde, kus pidutsesime laulja Nanci laulude saatel hommiku kella 05.00- ni. Juhtumisi oli klubis ka eesti teistest kodadest jci-kaid. Seltskond oli väga kirev ja huvitav.

Lõpetuseks võib öelda, et taas sai veedetud üks meeldiv laupäev toredate vanade ja uute sõprade keskel.
Piret Naber
JCI Toompea

Toimetas ja täiendas Maarja Peinar-Järve jaanuaris 2013

Kommentaare ei ole: