laupäev, 6. september 2003

Elmo, Jüri ja Marju valimisplatvormid ENKK 2004 aasta juhatuse valimistel


Sel aastal kandideerivad meie kojast Eesti Noorte Kommertskoja 2004. aasta juhatusse kolm liiget - Elmo Puidet, Jüri Tümanok ja Marju Raadik.
Eesti Noorte Kommertskoja juhatus valitakse 19-21 septembril 2003. aastal Pärnus toimuval Aastakonverentsil.
Oleme siin välja pannud Elmo, Jüri ja Marju valimisplatvormid ning elulood.


 2004 aasta Presidendi kandidaat Jüri Tümanok
Kandideerin Eesti Noorte Kommertskoja 2004 aasta presidendi kohale kuna ma usun, et Koda võiks kasvada oluliselt suuremaks ja jõukamaks kui ta hetkel on ning eesmärgiks olev 500 liiget peaks olema reaalselt ka saavutatav. Ma usun, et mul on teadmisi, oskusi ning tahtmist koja arengule ja jõukuse kasvule kaasa aidata.


2004 aasta täidesaatva asepresidendi (EVP) kandidaat Elmo Puidet
Nüüdseks oleme defineerinud noortekoja kui liidrite ja isiksuse arengu keskkonna, sama käsitlust arendab järjest enam ka JCI. Ma olen kindel et koda on õigel teel ja tahan olla algatatud protsesside jätkamisel tegev.2004 aasta asepresidendi (VP) kandidaat Marju Raadik
Tänane Eesti koda on väga kiiresti arenenud. Väga sageli on aktiivsed inimesed koja tegevusest täiesti tagasi tõmbunud, kuigi just nendelt saaksime kõige rohkem kogemust. Sageli on kõige rohkem kurnatud just kohalike kodade presidendid, just nendest sõltub kõige rohkem kodade järjepidevus ja elujõulisus. Tahaksin olla kõikidele enda vastutusala (ja ka teistele) presidentidele aktiivselt toeks nende tegevuses, ideede vahendaja ja kontaktisik. Häbiväärselt vähe teame teiste kodade tegevusest ja nendega koostööst.

Kommentaare ei ole: